Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
  • Kurumsal

  • Özdilek ailesi

Antalya'nın Alışveriş Merkezi

alt

Antalya’da en keyifli alışverişin adresi

Türkiye'nin en önemli kültür, turizm merkezi ve ülkenin yurt dışına bakan bir yüzü olan Antalya'nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya, kurulduğu günden bugüne Antalya'da keyifli alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Proje, Antalya'nın son yıllarda en çok nüfusu artan ve buna paralel gelişen Kepez ilçesinde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığı ile şehrin her yerinden kolay ulaşılabilirliği projenin en önemli avantajlarından birisidir.

39.138 metrekare kiralanabilir alanda ziyaretçilerine hizmet veren AVM, iki kat kapalı otopark, dört kat alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır. Aydınlığı, ferahlığı güvenliği ve rahatlığı ön plana çıkan mimari özellikler benimsenmiştir. Marka karması ile şehrin en alternatifli alışveriş merkezlerinden biri olmasıyla ÖzdilekPark Antalya, yılın her günü misafirlerini “koşulsuz müşteri memnuniyetiyle” ağırlıyor.

Yeme içme alanı genişliği, marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği ile aile tabanlı; sosyal ve eğlence alanlarının çeşitliliği ve üniversiteye yakınlığı ile de gençlerin yoğun tercih ettiği bir alışveriş merkezi olan ÖzdilekPark Antalya, şehrin tüm sosyo-ekonomik grupları için bir çekim merkezi oluşturuyor.

Müşteri memnuniyeti konularındaki hassasiyeti ve tüm birimlerindeki hizmet kalitesi ile dikkat çeken ÖzdilekPark Antalya, ISO 9000 Kalite Belgesi'ne sahip Antalya'da ilk, Türkiye'de ikinci alışveriş merkezidir.

X Çalışma Saatleri