Eğlence
Eğlence
Eğlence
Eğlence
  • Eğlence

  • İstanbul'un eğlence merkezi.

Antalya'nın Yeni Merkezi

Cinetime
2. Kat
Sinema Keyfi

Sinema Keyfi

1998 yılında Özdilek Kocaeli ile sinema işletmeciliğine başlayan Özdilek, bugün Türkiye’nin 9 ayrı lokasyonunda 36 adet 3D salon ve 2 adet Dolby Atmos ses teknolojisine sahip salon olmak üzere, toplam 73 sinema salonunda 8 bini aşkın koltuk kapasitesine sahip “Cinetime” markasıyla hizmet vermektedir. İstanbul’un ve Anadolu’nun çeşitli bölgelerindeki hizmet noktalarında çok sayıda gala etkinliği düzenleyen Cinetime, bu sayede Türkiye’nin yetenekli ve popüler oyuncularını, sinemaseverlerle buluşturmaktadır.

Game Factory
2. Kat
Eğlence Burada

Eğlence Burada

Bir Özdilek markası olan Game Factory, ÖzdilekPark Antalya, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, ÖzdilekPark İstanbul, Özdilek Afyonkarahisar, Bolu, Bursa, Bursa Ataevler, Geçit, Gemlik, Gürsu, İnegöl, Kaplıkaya, Özlüce, Düzce, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Manisa Turgutlu, Uşak ve Yalova’da eğlence alanında hizmet vermektedir. 2017 yılından bu yana hizmet noktasını 20’ye çıkaran Game Factory, minik misafirlerin eğlence dolu anlar geçirebileceği oyuncaklarla donatılmıştır.

Game Machine
2. Kat
İyi Olan Kazansın

İyi Olan Kazansın

Bir Özdilek markası olarak 2017 yılında Bursa’da faaliyete geçen Game Machine Bowling, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de ve ÖzdilekPark Antalya’da misafirlerine keyifli vakit geçirmeleri için alternatif bir mekan sunuyor. Alışverişe eğlenceli bir ara vermek isteyen ziyaretçilerin yeni gözdesi olan Game Machine Bowling, bovlingin yanı sıra misafirlere bilardo keyfi de yaşatıyor.

X Çalışma Saatleri