ÖzdilekPark Antalya

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

"Alışverişte Sımsıcak Bir Gelenek !"

1971 Yılında Bursa'da kurulduğumuz dönemde 5 personelimiz, 2 adet Bursa yapısı dokuma tezgahımız ve yılda 10 tonluk üretim kapasitemiz ile faaliyet göstermeye başladık. Atılımlarımız ve geleceğe yönelik kararlarımızla, kapasitemizi ve faaliyet yelpazemizi gün geçtikçe genişleterek, 1982 yılında anonim şirket olduk. ÖZDİLEK A.Ş. olarak günümüzde, 4.533 çalışanımız, yıllık 10.000 tonluk üretim kapasitemiz, iplik üretim ve boya - baskı tesislerimiz, büküm, aktarma, dokuma, boyama, konfeksiyon ve ihracat bölümlerimiz ile pamuk girişinden, mamul havlu, bornoz ve ev tekstili çıkışına kadar tam entegre olarak çalışan tesislerimizle Türkiye havlu ve ev tekstili üretiminin % 25'ini gerçekleştirmekteyiz. Bu başarımızın yanında, Amerika başta olmak üzere 20' yi aşkın ülkeye ihraç ettiğimiz havlu ve bornozlarımızla dünyada ilk on şirket arasında yerimizi alarak, dünya çapında bir marka durumuna geldik. Tamamı yerli sermaye ile bu duruma gelmemiz başarımızın önemini daha da arttırmaktadır. Bugün yıllık ihracat tutarımız döviz bazında 37.000.000 doları aşmaktadır.


ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

"Türkiye En İyilere Layıktır." görüşünü prensip edinerek, hizmet sektöründe de yaptığımız büyük yatırımlar ile bu alanda da Türkiye'nin en iyileri arasında olduğumuzu kanıtladık. İlk alışveriş merkezimizi Bursa Yalova Yolu üzerinde kurduk; sırasıyla 1996 yılı Nisan ayında Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi'ni, 1996 yılı Temmuz ayında Bursa Kaplıkaya Hipermarket'ini, 1998 yılı Ekim ayında İzmit Alışveriş Merkezi'ni, 1999 yılı Ekim ayında ise Bursa Ataevler Hipermarket'ini, 15 Kasım 2001' de 20.000 metrekarelik kapalı alana sahip İzmir Alışveriş Merkezi'ni, 24 Kasım 2001 tarihinde 5.000 metrekarelik kapalı alana sahip İnegöl Hipermarket'ni,03 Şubat 2007 tarihinde 7.000 metrekarelik kapalı alana sahip Gemlik Hipermarket'ini, 1 Aralık 2007’de Bursa Geçit Alışveriş Merkezi’ni ve son olarak da 29 Mart 2008 tarihinde Yalova Alışveriş Merkezi’ni hizmete açtık. Bursa - Çarşı, İstanbul - Galleria, Cevahir, Beylicium, Airport, Kale ve Profilo, Ankara - Forum ve Cepa, Mersin - Forum, Bodrum - Oasis, Karadeniz Ereğli - Ereylin ve Gaziantep Sankopark'ta bulunan mağazalarımız ise kendi ürünlerimizin satışının gerçekleştirildiği mağazalarımızdır.

Hedef Kitle

Alışveriş merkezlerimiz, 7'den 77'ye her yaşta tüketiciye sesleniyor ve onlara farklı bir yaşam tarzı sunuyor. Müşterilerimize hizmet sunarken öncelikle "Koşulsuz müşteri memnuniyeti " ilkesini benimsiyor. Müşterilerimize zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezlerine ve şehirler arası kavşak noktalarına yakın konumlarda doğa ile iç içe olan alışveriş merkezleri inşa ediyoruz. Hedef kitleye self servis yerine doğrudan iletişimin ön planda tutulduğu bir servis anlayışı ile yaklaşılıyoruz. Tüketicilerin bir defada bütün alışveriş ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayacak bir ortam sunuyoruz.

Kapasite

70.000'i aşkın ürün çeşidinin bulunduğu alışveriş merkezlerimizde, restoranlardan çocuk oyun alanlarına, kuru temizlemeden sinemalara, akaryakıt istasyonlarından kuaför salonlarına kadar her türden alışveriş hizmeti sunuyoruz.

Wyndham İzmir Özdilek

İzmir Alışveriş Merkezi'nin yanında bulunan 22.000 metrekarelik kapalı alana sahip beş yıldızlı Wyndham İzmir Özdilek Otel'imiz Ağustos 2003 döneminde hizmete girmiştir. 219 oda ve 387 yatak kapasitesine sahip olan otelimizde, interaktif TV sistemi, her türlü etkinliklerin yapılabileceği 9 ayrı salon, sağlık ve güzellik kaynağı Agamemnon Termal SPA ve Welness Center bulunmaktadır.